איפור קבוע גבות וריסים

אנו מצעים שירות של איפור קבוע גבות ואיפור קבוע ריסים

אנו מצעים לכן שירות של איפור קבוע גבות ואיפור קבוע ריסים
בסלון יופי שלנו האיפור קבוע נעשה על-ידי קוסמטיקאית מוסמכת שעברה הכשרה מתאימה.
אנו דואגים להביא ללקוחותינו רק את הטכנולוגיות המתקדמות והמובילות והבטוחות, אנו משתמשים במכשירים וצבעים הטובים והבטוחים ביותר בעולם!

מה חשוב לדעת כאשר מחליטים לעשות איפור קבוע?
תהליך זה מכונה גם מיקרו-פיגמנטציה או דרמו-פיגמנטציה. למעשה איפור קבוע הינו טכניקה קוסמטית של איפור המשתמשת בשיטת קיעקוע – החרדת פיגמנט בעל צבע אל תוך העור באמצעות מחט.
זמן – כמה זמן מחזיק מעמד איפור קבוע? ישנם מספר גורמים המשפעים על חיי האיפור קבוע: מיקום בגוף, סוג וצבעו של פיגמנט שמוחדר, עומק חדירה וכמות הפיגמנט, טיב הציוד (מכשיר, מחט), סוג העור וכמובן מימנות של המאפרת \ קוסמטיקאית.
זמן – בממוצע איפור קבוע בריסים ו\או גבות עשוי להישאר אפילו 20 שנים. אורך חייו של איפור קבוע בשפתיים כשנתיים. איפור קבוע להדגשת תווי הפנים והצללות מחזיקות פחות מעמד מאשר איפור קבוע מלא.

מתבקשת השאילה: הכיצד (אם בכלל) אפשר להסיר איפור קבוע?
קיימות 4 דרכים להסרת איפור קבוע:
1. הסרת איפור קבוע באמצעות לייזר
2. "הסוואה" – כיסוי של איפור קבוע באמצעות איפור קבוע בגוונים של העור, טכניקה זו דורשת מיומנות ומחייבת התאמה של הצבע של איפור קבוע לצבעו של העור
3. הסרת איפור קבוע באמצעות חומצה מתאימה. הזהרה: אין לעשות זאת לבד אלא אך ורק על ידי קוסטיקאית מוסמכת!
4. טכניקת ניטרול – מנטרלים את היסוד על ידי צבע יסוד מיוחד (כחול, אדום, צהוב) ולאחר מכאן עושים איפור קבוע רגיל


מניקור

סלון יופי ביוטי ארט מצויד בטכנולוגיות החדשניות בתחום היופי והקוסמטיקה, ואנו משתמשים במוצרים המובחרים והאיכותיים ביותר.
סלון ביוטי ארט מציע לכם טיפול מניקור בתל אביב.
הטיפולים מתבצעים תוך ישיבה בכסאות מסאז' מפנקים או בעמדת מניקור מודרנית (מיוחדת). הלקוחות נהנים מגישה חופשית לאינטרנט עם אפשרות לשימוש בטאבלט אישי המסופק על ידינו, ומקפה או תה שאנו מגישים.

 • מניקור קלאסי – טיפוח שוטף לכפות הידיים, הכולל ניקוי העור העודף מסביב לציפורניים, שיוף ציפורניים, עיצוב ציפורניים, מריחת קרם פילינג על כפות הידיים, מריחת לק וקישוטי ציפורניים.
 • מניקור ספא – מניקור קלאסי בתוספת טיפול מפנק עם ערכת טיפוח להזנת העור ואמבט פראפין חם.
 • מניקור ג'ל ומריחת ג'ל – טיפולי ג'ל לשמירה על ציפורניים מטופחות לאורך זמן.

 • מיני מניקור – מילואי ציפורניים ומריחת לק.
 • מיני מניקור לילדים – טיפול בציפורניים עם מריחת לק. טיפול מניקור עדין המיועד בעיקר לנערות.
 • מריחת לק לילדות ונערות.
 • החלפת / מריחת לק – במספר דקות תוכלו לחדש או לחדש צבע של ציפורניים.
 • קישוט ציפורניים עם אבני סברובסקי אותם הזמנו עבורך במיוחד.
 • חידוש ג'ל – מילואי ציפורניים וחידוש ג'ל.
 • בניית ציפורניים – בנייה מלאכותית של ציפורניים באמצעות ג'ל מיוחד.

סלון יופי ביוטי ארט מצויד בטכנולוגיות החדשניות בתחום היופי והקוסמטיקה, ואנו משתמשים במוצרים המובחרים והאיכותיים ביותר.

טיפול פנים קלאסי

טיפולי פנים הם הבסיס למראה עור מטופח, רענן, זוהר ובריא
הפנים שלכם – בידיים הטובות ביותר!

טיפולי פנים הם הבסיס למראה עור מטופח, רענן, זוהר ובריא. כדי להגיע לתוצאות המיטביות, חשוב לבצע טיפולי פנים במכון יופי מקצועי, שמעניק את הטוב ביותר מכל הבחינות. בסופו של דבר, כאשר מדובר בפנים שלנו – אין מקום לפשרות.
המחלקה לטיפולי פנים בביוטי ארט עומדת לרשות לקוחותינו עם כל האיכויות: צוות קוסמטיקאיות מוכשרות ומנוסות, מכשירים מתקדמים ותכשירים קוסמטיים מובחרים.

טיפול פנים קלאסי טיפול פנים קלאסי הוא הטיפול הבסיסי לטיפוח עור הפנים, ולשמירה על ההיגיינה, החיוניות והיופי שלו. מדובר ב"תחזוקה שוטפת" שהינה בבחינת חובה לכל אישה וגבר, שחשוב להם להיראות ולהרגיש טוב.
טיפול פנים קלאסי בביוטי ארט כולל: אבחון סוג העור, ניקוי יסודי, פילינג ברמה המותאמת לעור המטופל, ניקוז קומודונים ("שחורים") ופצעים במידת הצורך, עיסוי פנים ודקולטה, וטיפול מסכה מותאם למצב העור. בשלב האחרון של הטיפול מתבצעת מריחת קרם לחות, סרום וקרם הגנה.

משך הטיפול: 90 דקות

טיפול להעלמת סנטר כפול

סנטר כפול הוא מטרד אסתטי מתסכל, שמופיע אצל גברים ונשים בכל הגילאים
סדרה של 10 טיפולים
סנטר כפול הוא מטרד אסתטי מתסכל, שמופיע אצל גברים ונשים בכל הגילאים. עד לאחרונה העלמת סנטר כפול הייתה כרוכה בהליך ניתוחי. כיום, פריצת הדרך בעולם טיפולי הפנים מאפשרת להיפטר מהתופעה ע"י שימוש במכשיר, שמזרים גלי רדיו וללא כל התערבות כירורגית.
בביוטי ארט בנינו סדרה בת עשרה טיפולים להעלמת הסנטר הכפול. הטיפול מתחיל בניקוי פנים יסודי עם תכשירים איכותיים שאנו מתאימים על פי עור הפנים של המטופל, וכן פילינג עדין. השלב הבא הינו מריחת ג'ל על הסנטר והאזור התחתון של הפנים, כדי לשמור על החום שנאגר בעור בזמן פעולת מכשיר גלי הרדיו. עם הפעלת המכשיר הוא מזרים גלי רדיו שמגיעים עד שכבת השומן של אזור הסנטר.
שכבת השומן מתנגדת לגלים המופעלים עליה, ויוצרת ויברציה שכתוצאה ממנה חום העור עולה לטמפרטורה גבוהה. פעולה זו אינה מכאיב או שורפת שכן החום הוא פנימי ומיוצר ע"י הגוף. החום מבצע שתי פעולות עיקריות:
1. מתיחה – החום הפנימי מעודד ייצור תאי עור חדשים ובנייה מהירה יותר של שכבות העור.
2. העלמת סנטר כפול – החום הפנימי מפרק את תאי שומן שהצטברו באזור הסנטר לסוכרים פשוטים, שהגוף יכול לפלוט בקלות רבה יותר.
הטיפול מסתיים במריחת סרום וקרם בהתאמה לסוג העור.

משך הטיפול: 120 דקות

טיפול פרא-רפואי באקנה ובפצעים שונים

סדרת הטיפול הפרא-רפואי שלנו כוללת טיפול בפצעים שונים: פצעי בגרות, פצעי גיל ופצעים הורמונליים
סדרה של 2 או 6 טיפולים
סדרת הטיפול הפרא-רפואי שלנו כוללת טיפול בפצעים שונים: פצעי בגרות, פצעי גיל ופצעים הורמונליים. אופי הטיפול ומספר הטיפולים בסדרה נקבעים לאחר אבחון מקצועי של עור הפנים וסוג הפצעים. הטיפול מתבצע במכון היופי, כאשר המטופלים מקבלים גם ערכת טיפול ביתית כולל הדרכה.
טיפול פרא-רפואי באקנה ופצעים שונים כולל ניקוי יסודי של
עור הפנים וניקוז הקומודונים ("שחורים"), טיפול במכון ובבית באמצעות תכשירי פילינג וחומרים פרא-רפואיים הכוללים מרכיבים פעילים. הטיפול מסייע לריפוי דלקות בעור ולאיזון בלוטות החלב על מנת למנוע ייצור של פצעים חדשים במצב הפרשה מוגברת. תוצאות הטיפול ניכרות משמעותית בהרגעת העור, ירידת האדמומיות בעור, הפחתת האקנה והפצעים עד כדי העלמתם, והחזרת גוון אחיד וחלק של העור.

משך הטיפול: 90 דקות

טיפול הידרו-דרמי

טיפול הידרו-דרמי הינו טיפול מזין ומרגיע, שנועד לשקם את עור הפנים בדרך הנעימה והאפקטיבית ביותר
החדרת לחות עם מכשיר "גינו"
טיפול הידרו-דרמי הינו טיפול מזין ומרגיע, שנועד לשקם את עור הפנים בדרך הנעימה והאפקטיבית ביותר. הטיפול מתבצע ע"י החדרת חומרי לחות והזנה מובחרים באמצעות מכשיר מתקדם מבית גינו Guinot, צרפת. הטיפול ההידרו-דרמי צובר כיום תאוצה בעולם טיפולי היופי, ונחשב לאחד הטיפולים הפופולריים והאפקטיביים ביותר.
בביוטי ארט אנו מבצעים טיפולים הידרו-דרמיים תוך שימוש בחומרי הזנה משובחים, המוחדרים לעור ע"י מכשיר הגינו החדשני. המכשיר מסייע להחדרה עמוקה יותר של חומרים אלו אל העור במטרה לספק לו הזנה אופטימלית. הטיפול מקנה לעור מראה זוהר ובריא באופן מיידי, ומספק לו טיפוח לאורך זמן.

משך הטיפול: 90 דקות

הסרת שיער בשיטת 4MP

במכון היופי ביוטי ארט אנו מבצעים הסרת שיער אפקטיבית במיוחד בשיטת קרן אור (IPL) באמצעות המכשיר החדשני מבית mp4
טיפולים עם מכשיר 4MP
במכון היופי ביוטי ארט אנו מבצעים הסרת שיער אפקטיבית במיוחד בשיטת קרן אור (IPL) באמצעות המכשיר החדשני מבית mp4. המכשיר פועל בטכנולוגיית DPC המתקדמת, המאפשרת להתאים את קרן האור ועוצמת ההבזקים שלה לסוגים שונים של העור ושל השערה. בהתאם לכך, החידוש והייחוד של המכשיר הינו באפשרויות השימוש הגמישות שלו, שיוצרות התאמה לכל גוון עור ושיער, לרבות עור כהה, ולמאפיינים שונים כמו צפיפות השיעור ורגישות העור.
כמו כן, שימוש בשיטה זו מקטין את כמות הטיפולים בכ-30% ביחס לטיפולים אחרים של הסרת שיער.
הטיפול מתבצע ע"י גלי אור, שנשלחים היישר מהמכשיר אל שורש השערה ומחממים את הזקיק. החום גורם לנשירת השערה הקיימת ולהחלשת השורש שלה, כך שיפחת הסיכוי לצמיחת שערה נוספת במקומה.
הקוסמטיקאיות בביוטי ארט הוכשרו להשתמש במכשיר, והן מכירות אותו ושולטות בכל תפקודיו. הטיפול אינו כואב, הוא מתבצע בנינוחות ובאווירה נעימה, והתוצאות קוצרות מחמאות רבות.

טיפולים להבהרת העור

עור הפנים שלנו מושפע משינויים שונים, פיזיולוגיים או סביבתיים. כתוצאה מכך, רבים מאיתנו עלולים לסבול משינויים קיצוניים ופיגמנטציה לא אסתטית , הפוגמים באחידות גוון עור הפנים ובמראה האסתטי שלו
סדרה של 7 טיפולים
עור הפנים שלנו מושפע משינויים שונים, פיזיולוגיים או סביבתיים. כתוצאה מכך, רבים מאיתנו עלולים לסבול משינויים קיצוניים ופיגמנטציה לא אסתטית , הפוגמים באחידות גוון עור הפנים ובמראה האסתטי שלו. בעזרת טיפולים להבהרת העור, ניתן כיום לטשטש כתמים
וליצור האחדה בגוון העור, כך שיתקבל מראה עור חלק ונקי.
בביוטי ארט בנינו סדרת טיפולים להבהרת העור. אנו מתאימים את השיטה והחומרים לכל מטופל לאחר אבחון העור ובהתאם לרמת הפיגמנטציה.

משך הטיפול: 75 דקות

טיפולי גוף בגלי רדיו (RF) בשיטת 4MP

ביוטי ארט מציעה ללקוחותיה טיפולי גוף בטכנולוגיית RF (Radio Frequency) המבוצעים ע"י מכשיר 4MP
טיפולים עם מכשיר 4MP
ביוטי ארט מציעה ללקוחותיה טיפולי גוף בטכנולוגיית RF (Radio Frequency) המבוצעים ע"י מכשיר 4MP. הטיפולים משפרים את מראה העור באזורי גוף שונים באופן משמעותי, ומשתקפים במיצוק הגוף, הסרת צלוליטיס, מתיחה והצרת היקפים.הטיפול בשיטה החדשנית אינו פולשני ואינו כרוך בכאב או
במאמץ גופני. כמו כן, נדרש מספר טיפולים מועט יחסית להשגת תוצאות טובות.
השיטה מבוססת על יצירת חום בשכבות העור השונות של העור, ושחרור אפקטיבי של נוזלים, שומנים וחומרים מיותרים נוספים. השימוש בגלי רדיו מביא לשבירת תאי השומן והצלוליט, מעודד יצירת קולגן, ומשפר את חילוף החומרים וזרימת הדם.

טיפולי אנטי אייג'ינג

סדרת טיפולי אנטי אייג'ינג מבית ביוטי ארט כוללת 6 טיפולים, שהמבנה שלהם ורמתם נקבעים לאחר אבחון ראשוני מקיף של עור הפנים
סדרה של 6 טיפולים

סימני הגיל משתקפים בעור הפנים, שנראה עייף וצובר קמטוטים וקמטים. כיום, טיפולים להצערת העור יכולים להחזיר את הוויטאליות והגמישות לעור הפנים ללא כל התערבות כירורגית. עם זאת, טיפול אנטי אייג'ינג טוב חייב להיות אינדיווידואלי ולהיבנות בהתאם למצב העור.
סדרת טיפולי אנטי אייג'ינג מבית ביוטי ארט כוללת 6 טיפולים, שהמבנה שלהם ורמתם נקבעים לאחר אבחון ראשוני מקיף של עור הפנים. לעיתים אנו משלבים בסדרה מספר שיטות טיפול ולעיתים מתמקדים באחת או שתיים.

תמיד, השימוש הוא במכשירים ובחומרים האיכותיים והמתקדמים ביותר.
טיפולים להצערת העור כוללים אצלנו: טיפולי פילינג לחידוש והחייאת העור, טיפול הידרו-דרמי באמצעות מכשיר להחדרת חומרים מזינים וסטימולציה של שרירי הפנים במקרים של נפילת השריר, וטיפול ע"י מכשיר המעודד ייצור קולגן ואלסטין האחראים למיצוק וגמישות העור.
הטיפול כולל תכשירים לשימוש ביתי להפוגות שבין הטיפולים וכן לאחר סיום סדרת הטיפול.

משך הטיפול: 75 דקות

טיפול בפיגמנטציה בקרן אור (IPL) בשיטת 4MP

לקוחות ביוטי ארט יכולים ליהנות כיום מהדור החדש של טיפולי הפיגמנטציה באמצעות קרן אור (IPL) בשיטת mp4
טיפולים עם מכשיר 4MP
לקוחות ביוטי ארט יכולים ליהנות כיום מהדור החדש של טיפולי הפיגמנטציה באמצעות קרן אור (IPL) בשיטת mp4. בשיטה זו ניתן לטפל באותו מכשיר ובאותו טיפול בכל סוגי הכתמים: כתמי שמש, כתמי גיל, נמשים, כתמים הורמונליים ונימי דם. .
היתרון הגדול של השיטה בא לידי ביטוי בפשטות והנוחות שלה – ללא צורך בהליך פולשני, ובלי כאב או שימוש בחומרי אלחוש.
יעילות השיטה כבר הוכחה במכון היופי שלנו ובמכונים מקצועיים ברחבי העולם. מספר הטיפולים הנדרש הינו נמוך יחסית לשיטות אחרות, והתוצאות מהירות ואפקטיביות. זוהי שיטה ללא כתם ורבב, תרתי משמע

שעווה ברזילאית

טיפול הסרת שיער "שעווה ברזילאית" נועד להסרת שיער מקיפה ויסודית מאזור המפשעה וסביבותיה
טיפול הסרת שיער "שעווה ברזילאית" נועד להסרת שיער מקיפה ויסודית מאזור המפשעה וסביבותיה. הטיפול מעניק מראה נקי וחלק ותחושה נעימה. טיפול השעווה הברזילאית מאפשר חופש מוחלט וביטחון רב בכל בילוי על שפת הים או הבריכה בכל בגד ים,
חושפני ככל שיהיה.
הטיפול מבוצע ע"י מטפלת מקצועית, בתנאים האקסקלוסיביים שמספק מכון היופי שלנו, ותוך שימוש בחומרים איכותיים. כל אלה מבטיחים טיפול נעים עם תוצאות מעולות שנשמרות לאורך זמן.

פדיקור

הטיפולים מתבצעים תוך ישיבה בכסאות מסאז' מפנקים, ונהנים מגישה חופשית לאינטרנט עם אפשרות לשימוש בטאבלט אישי המסופק על ידינו, ומקפה או תה שאנו מגישים
הטיפולים מתבצעים תוך ישיבה בכסאות מסאז' מפנקים, ונהנים מגישה חופשית לאינטרנט עם אפשרות לשימוש בטאבלט אישי המסופק על ידינו, ומקפה או תה שאנו מגישים.

 • מריחת לק – תוכלו לחדש או להחליף לק במספר דקות
 • מיני פדיקור – מילואי ומריחת לק
 • פדיקור קוסמטי – סידור ציפורניים הכולל שיוף וניקוי ציפורניים, הסרת עור עודף מסביב לציפורניים, מריחת לק
 • פדיקור ספא – פדיקור רפואי מלא בתוספת טיפול פילינג ואמבט פראפין חם.

 • פדיקור קלאסי – טיפוח שוטף לכפות הרגליים, הכולל סידור ציפורניים, הסרת עור קשה מכף הרגל, פילינג כפות רגליים, עיסוי כפות רגליים קל עם קרם מפנק, מריחת לק.
 • פדייקור רפואי – טיפול מלא בכפות הרגליים הכולל: סידור ציפורניים, הסרת עור קשה מכף הרגל, מסיכת פילינג לכפות רגליים, עיסוי כפות רגליים קל עם קרם מפנק, מריחת לק.

סלון יופי ביוטי ארט מצויד בטכנולוגיות החדשניות בתחום היופי והקוסמטיקה, ואנו משתמשים במוצרים המובחרים והאיכותיים ביותר.

מניקור ג'ל ומריחת ג'ל

מניקור ג'ל ומריחת ג'ל – מניקור קלאסי ומריחת ג'ל לשמירה על ציפורניים מטופחות לאורך זמן

 • מניקור ג'ל ומריחת ג'ל – מניקור קלאסי ומריחת ג'ל  לשמירה על ציפורניים מטופחות לאורך זמן.
 • חידוש ג'ל – מילוי ציפורניים וחידוש ג'ל.

הטיפולים מתבצעים תוך ישיבה בכסאות מסאז' מפנקים או בעמדת מניקור מודרנית (מיוחדת).

הלקוחות נהנים מגישה חופשית לאינטרנט עם אפשרות לשימוש בטאבלט אישי המסופק על ידינו, ומקפה או תה שאנו מגישים.
סלון יופי ביוטי ארט מצויד בטכנולוגיות החדשניות בתחום היופי והקוסמטיקה, ואנו משתמשים במוצרים המובחרים והאיכותיים ביותר.

פדיקור רפואי

שמרו על כפות רגליכם. פדיקור רפואי כולל:

פדיקור רפואי – טיפול מלא בכפות הרגליים הכולל: סידור ציפורניים, הסרת עור קשה מכף הרגל, מסיכת פילינג לכפות רגליים, עיסוי כפות רגליים קל עם קרם מפנק, מריחת לק.

פדיקור רפואי כולל:

 • סידור ציפורניים
 • הסרת עור קשה מכף הרגל
 • מסיכת פילינג
 • עיסוי קל עם קרם מפנק
 • ליטוש ציפורניים ומריחת לק

טיפול עם חומר נגד פטריות

קישוט ציפורניים

קישוט ציפורניים עם אבני סברובסקי אותם הזמנו עבורך במיוחד
קישוט ציפורניים עם אבני סברובסקי אותן הזמנו עבורך במיוחד.
הטיפולים מתבצעים תוך ישיבה בכסאות מסאז' מפנקים או בעמדת מניקור מודרנית (מיוחדת). הלקוחות נהנים מגישה חופשית לאינטרנט עם אפשרות לשימוש
בטאבלט אישי המסופק על ידינו, ומקפה או תה שאנו מגישים.
סלון יופי ביוטי ארט מצויד בטכנולוגיות החדשניות בתחום היופי והקוסמטיקה, ואנו משתמשים במוצרים המובחרים והאיכותיים ביותר.

מניקור לילדים

מיני מניקור לילדים – טיפול בציפורניים ים מריחת לק. טיפול מניקור עדין המיועד בעיקר לנערות
מיני מניקור לילדים – טיפול בציפורניים עם מריחת לק. טיפול מניקור עדין המיועד בעיקר לנערות.
מריחת לק לילדות ונערות.
סלון יופי ביוטי ארט מצויד בטכנולוגיות החדשניות בתחום היופי והקוסמטיקה, ואנו משתמשים במוצרים המובחרים והאיכותיים ביותר.
הטיפולים מתבצעים תוך ישיבה בכסאות מסאז' מפנקים או בעמדת מניקור מודרנית (מיוחדת). הלקוחות נהנים מגישה חופשית לאינטרנט עם אפשרות לשימוש בטאבלט אישי המסופק על ידינו, ומקפה או תה שאנו מגישים.

גבות וריסים

טיפולי גבות וריסים. מגוון טיפולי גבות וריסים לעיצוב וסידור בהתאמה למראה הפנים
טיפולי גבות וריסים

 • עיצוב גבות – עיצוב וסידור גבות בהתאמה למראה הפנים.
 • צביעת ריסים
 • צביעת גבות
 • צביעת גבות וריסים
 • הלחמת ריסים

 • הלחמת ריסים – סלסול ריסים ומסקרה חצי קבועה
 • הלחמת ריסים – הלחמת ריסים תלת ממדית

הורדת שיער בשעווה

טיפולי הורדת שיער בשעווה מהפנים ומהגוף – לנשים ולגברים
הורדת שיער בשעווה
טיפולי הורדת שיער בשעווה מהפנים ומהגוף – לנשים ולגברים.
הטיפולים כוללים:

 • הורדת שיער בשעווה מיד / חצי יד
 • הורדת שיער בשעווה מרגל / חצי רגל
 • הורדת שיער בשעווה ברזילאי / קו ביקיני
 • הורדת שיער בשעווה מרגל + קו ביקיני
 • הורדת שיער בשעווה מרגל + ברזילאי
 • הורדת שיער בשעווה מבטן / קו בטן

 • הורדת שיער בשעווה מחזה / גב
 • הורדת שיער בשעווה משפם/סנטר
 • הורדת שיער מהפנים (ללא גבות)
 • הורדת שיער בשעווה מבית שחי
 • שעווה ברזילאית אינטימית

לצורך הורדת השיער אנו משתמשים במוצרים של החברות המובילות בתחום. הטיפול מבוצע על ידי צוות מיומן ומנוסה, במקצועיות ובדייקנות, להשגת תוצאות חלקות וללא השארת סימנים.